TR | EN
Akademik Personel

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Dr.Öğr.Üy. Mehmet Ersoy mehmetersoy@ogu.edu.tr 1640
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Zeynep Yurtseven Avcı zyurtse@gmail.com 1677
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. İrfan Süral isural@ogu.edu.tr 1615
  Doç. Dr. Esra Eren esisman@gmail.com 1653
  kandemir@ogu.edu.tr 1674
  Araş.Gör.Dr.Funda Ergüleç Fergulec@ogu.edu.tr 1663
  Araş.Gör.Dr.Özge Mısırlı ozgeekarakus@gmail.com 1663
       

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Zühal Çubukçu zuhal_cubukcu@hotmail.com 1651
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Hamit Özen hamitozen@hotmail.com 1675
       
Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı
 
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Zühal Çubukçu zuhal_cubukcu@hotmail.com 1651
  Prof.Dr. Asım Arı ari@ogu.edu.tr 1625
  Prof.Dr.Cavide Demirci cdemirci@ogu.edu.tr 1654
  Dr.Öğr.Üy. Engin Karahan karahan@umn.edu 1676
  Araş.Gör. Dr. Zeynep Akın Demircan zeynep26@gmail.com 1672
  Araş.Gör. Gülçin Çeliker Ercan gceliker@ogu.edu.tr 1656
  Aras.Gör.İsmail Kasarci isokasarci@gmail.com 1672
  Araş.Gör.Tuğba İnci tinci@ogu.edu.tr 1646
       
Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı
 
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Cemil Yücel cyucel@ogu.edu.tr 1648
  Prof.Dr. Ayhan Aydın aaydin@ogu.edu.tr 1621
  Doç.Dr.İlknur Şentürk ilknurkokcu@gmail.com 1674
  Dr.Öğr.Üy. Elif Aydoğdu aydogduelf@gmail.com 1626
  Dr.Öğr.Üy. Semra Kıranlı Güngör semkgun@gmail.com 1645
  Araş.Gör. Dr. Ayşe Dönmez aysedonmez@ogu.edu.tr 1656
  Araş.Gör. Dr. Özge Öztekin Bayır osgeoztekin@hotmail.com 1663
       
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Nilüfer Özabacı nozabaci@ogu.edu.tr 1633
  Prof.Dr. Ayşe Aypay ayseaypay@hotmail.com 1617
  Doç.Dr. Fatma Sapmaz sapmazfatma@gmail.com 1647
  Dr.Öğr.Üy. Zerrin Bölükbaşı Macit zerrinbm@gmail.com 1647
  Araş.Gör. Dr. Tansu Mutlu tansu_mutlu@hotmail.com 1672
  Araş.Gör.Serdar Körük  serdarkoruk1989@gmail.com 1658
       
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üy. Hamit Özen hamitozen@hotmail.com 1675
  Dr.Öğr.Üy. Derya Kılıçoğlu dderyayilmaz@gmail.com 1626
  Araş.Gör.Kübra Karakaya Özyer karakayakubra@gmail.com 1664
       
Eğitim Felsefesi,  Sosyal ve Tarihi Temelleri Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr.Halis Adnan Arslantaş haarslantas@gmail.com 1606
       

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkan Vekili Prof.Dr. Aytaç Kurtuluş agunaydi@ogu.edu.tr 1611
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. M.Zafer Balbağ  zbalbag@ogu.edu.tr 1614
Bölüm Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Melih Turğut mturgut@ogu.edu.tr 1614
       
Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Cansu Filik İşçen cfilik@ogu.edu.tr 1619
  Prof.Dr. Özden Tezel ozdentezel@ogu.edu.tr 1641
  Prof.Dr. Saadet Deniz Korkmaz sduysal@ogu.edu.tr 1619
  Doç.Dr. M.Zafer Balbağ  zbalbag@ogu.edu.tr 1614
  Doç.Dr. Munise Seçkin  mseckin@ogu.edu.tr 1657
 

Doç.Dr.  Ersin Karademir

ekarademir@ogu.edu.tr

1640
  Dr.Öğr.Üy.  Asiye Berber aberber@ogu.edu.tr 1650
  Dr.Öğr.Üy.  Burcu Anılan burcud@ogu.edu.tr 1650
  Araş. Gör. Tuba Şenel Zor tubasenell@gmail.com 1673
Matematik Eğitimi Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Aytaç Kurtuluş agunaydi@ogu.edu.tr 1611
  Prof.Dr. Kürşat Yenilmez kyenilmez@ogu.edu.tr 1652
  Prof.Dr. Pınar Anapa  panapa@ogu.edu.tr 1611
  Doç.Dr. Melih Turğut mturgut@ogu.edu.tr 1614
  Dr.Öğr.Üy.  Emre Ev Çimen ev.cimen.emre@gmail.com 1643
  Dr.Öğr.Üy. Gülay Bozkurt gbozkurt@ogu.edu.tr 1676
  Araş.Gör.Dr. Ayla Ata Baran abaran@ogu.edu.tr 1657
  Araş.Gör. Dr. Candaş Uygan uygancandas@hotmail.com 1646
       

ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkan Vekili Doç.Dr. Nevin Güner Yıldız antreh@gmail.com 1662
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Mine Sönmez Kartal minesonmezmine@gmail.com 1627
  Doç.Dr. Macid A. Melekoğlu macidayhan@gmail.com 1628
  Dr.Öğr.Üy. Derya Genç Tosun drygnc@gmail.com 1608
  Dr.Öğr.Üy. Meral Melekoğlu meralmelekoglu@gmail.com 1608
  Dr.Öğr.Üy. Mine Sönmez Kartal minesonmezmine@gmail.com 1627
  Araş.Gör. Dr. Ayşe Tunç Paftalı aaysetunc@gmail.com 1664
  Araş.Gör.Asuman Sağlam asaglam@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör.Büşra Yılmaz bsrylmz13@gmail.com 1663
  Araş.Gör. Erman Kayışdağ ekayisdag@gmail.com 1664
  Araş.Gör.Esra Aktar aktare@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör.Esra Çattık kaybolu.orum@gmail.com 1656
  Araş.Gör.Gözde Tomris gozdetomris@gmail.com 1657
  Araş.Gör.İsmail Okatan iokatan@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör.Nefize Aracı naraci@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör.Özge Sultan Balıkçı ozgesultant@gmail.com 1664
  Araş.Gör.Turgut Bahçalı tbahcali@gmail.com 1673 
  Araş.Gör. Tüncay Tutuk tncytutuk@gmail.com 1658
       

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Doç.Dr. Hüseyin Anılan hanilan@ogu.edu.tr 1655
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy.  Ahmet  Oğuz Akçay oguzakcay42@gmail.com 1644
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Zeynep Kılıç zeynepk@ogu.edu.tr 1646
       
Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Hüseyin Anılan hanilan@ogu.edu.tr 1655
  Doç.Dr.Şengül Saime Anagun ssanagun@gmail.com 1655
  Doç.Dr. Pınar Girmen pgirmen@ogu.edu.tr 1622
  Dr.Öğr.Üy.  Ahmet  Oğuz Akçay oguzakcay42@gmail.com 1644
  Dr.Öğr.Üy. Hilmi Demiral hilmidemiral@ogu.edu.tr 1627
  Araş.Gör.Dr. Sümeyra Doğan Coşkun sumeyradogan@gmail.com 1643
  Araş.Gör. Z.Melis Demir mdemir@ogu.edu.tr 1646
       
Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Esra Dereli esdereli@hotmail.com 1645
  Dr.Öğr.Üy.Banu Dikmen Ada bdada@ogu.edu.tr 1609
  Dr.Öğr.Üy.  Döndü Neslihan Bay bayneslihan@gmail.com 1622
  Dr.Öğr.Üy. Zeynep Kılıç zeynepk@ogu.edu.tr 1646
       

TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Eyüp Artvinli eartvinli@ogu.edu.tr 1642
Bölüm Başkan Yardımcısı      
     
Sosyal Bilgileri Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Eyüp Artvinli eartvinli@ogu.edu.tr 1642
  Doç.Dr. İsmail Acun iacun@ogu.edu.tr 1644
  Dr.Öğr.Üy. Gökhan Kılıçoğlu gkilicoglu@outlook.com 1640
       
Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı
   
  Araş. Gör.Aliye Nur Ercan anercan@ogu.edu.tr 1657
  Araş. Gör. Rabia Gürbüz prgurbuz@gmail.com 1657
       

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkan Vekili Dr.Öğr.Üy. Işıl Öteyaka isil.oteyaka@gmail.com 1637
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Ümit Özkanal ozkanal@gmail.com 1647
İngiliz Dili ve Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üy. Işıl Öteyaka isil.oteyaka@gmail.com 1637
  Dr.Öğr.Üy. İlknur Yüksel yukseli@ogu.edu.tr 1653
  Dr.Öğr.Üy. Ümit Özkanal ozkanal@gmail.com 1647
  Araş.Gör.Banu Çiçek Başaran bcbasaran@ogu.edu.tr  1656
  Araş.Gör. Emine Eren Gezen egezen@ogu.edu.tr  1673
  Öğr.Gör.Muhammed Özgür Yaşar muhammedozgury@gmail.com 1675
Santral: 0 222 239 37 50