TR | EN
Akademik Personel

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Dr.Öğr.Üy. Mehmet Ersoy mehmetersoy@ogu.edu.tr 1640
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Zeynep Yurtseven Avcı zyurtse@gmail.com 1677
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. İrfan Süral isural@ogu.edu.tr 1606
  Doç.Dr. Esra Eren esisman@gmail.com 1653
  kandemir@ogu.edu.tr 1674
  Araş.Gör.Dr. Funda Ergüleç Fergulec@ogu.edu.tr 1663
  Araş.Gör.Dr. Özge Mısırlı ozgeekarakus@gmail.com 1663
       

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Zühal Çubukçu zuhal_cubukcu@hotmail.com 1651
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Hamit Özen hamitozen@hotmail.com 1675
Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı
 
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Zühal Çubukçu zuhal_cubukcu@hotmail.com 1651
  Prof.Dr. Asım Arı ari@ogu.edu.tr 1625
  Prof.Dr. Cavide Demirci cdemirci@ogu.edu.tr 1654
  Dr.Öğr.Üy. Engin Karahan karahan@umn.edu 1676
  Araş.Gör.Dr. Zeynep Akın Demircan zeynep26@gmail.com 1672
  Araş.Gör.Dr. Tuğba İnci tinci@ogu.edu.tr 1646
  Araş.Gör.Dr. Gülçin Çeliker Ercan gceliker@ogu.edu.tr 1656
  Araş.Gör. İsmail Kaşarcı isokasarci@gmail.com 1672
Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı
 
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Ayhan Aydın aaydin@ogu.edu.tr 1621
  Prof.Dr. Cemil Yücel cyucel@ogu.edu.tr 1648
  Doç.Dr. İlknur Şentürk ilknurkokcu@gmail.com 1674
  Doç.Dr. Semra Kıranlı Güngör semkgun@gmail.com 1645
  Dr.Öğr.Üy. Elif Aydoğdu aydogduelf@gmail.com 1626
  Araş.Gör.Dr. Ayşe Dönmez aysedonmez@ogu.edu.tr 1656
  Araş.Gör.Dr. Özge Öztekin Bayır osgeoztekin@hotmail.com 1663
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Ayşe Aypay ayseaypay@hotmail.com 1617
  Doç.Dr. Fatma Sapmaz sapmazfatma@gmail.com 1647
  Dr.Öğr.Üy. Zerrin Bölükbaşı Macit zerrinbm@gmail.com 1677
  Dr.Öğr.Üy. Tansu Mutlu tansu_mutlu@hotmail.com 1672
  Araş.Gör. Serdar Körük  serdarkoruk1989@gmail.com 1664
  Araş.Gör. Ahmet Kara ahmetkara9126@gmail.com 1658
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üy. Hamit Özen hamitozen@hotmail.com 1675
  Dr.Öğr.Üy. Derya Kılıçoğlu dderyayilmaz@gmail.com 1626
  Araş.Gör. Kübra Karakaya Özyer karakayakubra@gmail.com 1664
Eğitimin Felsefi,  Sosyal ve Tarihi Temelleri Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Halis Adnan Arslantaş haarslantas@gmail.com 1606
  Dr.Öğr.Üy. Hakkı Kahveci hakki.kahveci@ogu.edu.tr 1640
       

MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. M. Zafer Balbağ zbalbag@ogu.edu.tr 1614
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Emre Ev Çimen ev.cimen.emre@gmail.com 1643
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Candaş Uygan uygancandas@hotmail.com 1646
Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. M. Zafer Balbağ zbalbag@ogu.edu.tr 1614
  Prof.Dr. Cansu Filik İşçen cfilik@ogu.edu.tr 1619
  Prof.Dr. Özden Tezel ozdentezel@ogu.edu.tr 1641
  Prof.Dr. Saadet Deniz Korkmaz sduysal@ogu.edu.tr 1608
  Doç.Dr. Munise Seçkin 

muniseseckin@hotmail.com

1662
 

Doç.Dr. Ersin Karademir

ekarademir@ogu.edu.tr

1640
  Doç.Dr. Burcu Anılan burcud@ogu.edu.tr 1650
  Dr.Öğr.Üy. Asiye Berber aberber@ogu.edu.tr 1650
  Araş. Gör. Tuba Şenel Zor tubasenell@gmail.com 1673
Matematik Eğitimi Anabilim Dalı
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Aytaç Kurtuluş agunaydi@ogu.edu.tr 1659
  Prof.Dr. Kürşat Yenilmez kyenilmez@ogu.edu.tr 1652
  Prof.Dr. Pınar Anapa  panapa@ogu.edu.tr 1611
  Dr.Öğr.Üy. Emre Ev Çimen ev.cimen.emre@gmail.com 1643
  Dr.Öğr.Üy. Gülay Bozkurt gbozkurt@ogu.edu.tr 1676
  Dr.Öğr.Üy. Candaş Uygan uygancandas@hotmail.com 1646
  Araş.Gör.Dr. Ayla Ata Baran abaran@ogu.edu.tr 1657
       

ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Doç.Dr. Nevin Güner Yıldız antreh@gmail.com 1662
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Mine Sönmez Kartal minesonmezmine@gmail.com 1627
Zihin Engelliler Eğitimi Anabilim Dalı
 
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Nevin Güner Yıldız antreh@gmail.com 1662
  Doç.Dr. Macid A. Melekoğlu macidayhan@gmail.com 1628
  Dr.Öğr.Üy. Derya Genç Tosun drygnc@gmail.com 1623
  Dr.Öğr.Üy. Meral Melekoğlu meralmelekoglu@gmail.com 1623
  Dr.Öğr.Üy. Mine Sönmez Kartal minesonmezmine@gmail.com 1623
  Araş.Gör.Dr. Ayşe Tunç Paftalı aaysetunc@gmail.com 1664
  Araş.Gör.Dr. Gözde Tomris gozdetomris@gmail.com 1664
  Araş.Gör. Asuman Sağlam asaglam@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör. Büşra Yılmaz Yenioğlu bsrylmz13@gmail.com 1663
  Araş.Gör. Turgut Bahçalı tbahcali@gmail.com  1673 
  Araş.Gör. Esra Aktar aktare@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör. Esra Çattık kaybolu.orum@gmail.com 1664
  Araş.Gör. İsmail Okatan iokatan@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör. Nefize Aracı naraci@ogu.edu.tr 1607
  Araş.Gör. Özge Sultan Balıkçı ozgesultant@gmail.com 1664
İşitme Engelliler Eğitimi Anabilim Dalı
   
  Araş.Gör. Tüncay Tutuk tncytutuk@gmail.com 1658
Özel Yetenekliler Eğitimi Anabilim Dalı
   
  Araş.Gör. Erman Kayışdağ ekayisdag@gmail.com 1658
 

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Şengül Saime Anagün ssanagun@gmail.com 1655
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Ahmet  Oğuz Akçay oguzakcay42@gmail.com 1644
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Zeynep Kılıç zeynepk@ogu.edu.tr 1646
Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Şengül Saime Anagün ssanagun@gmail.com 1655
  Prof.Dr. Pınar Girmen pgirmen@ogu.edu.tr 1622
  Doç.Dr. Hüseyin Anılan hanilan@ogu.edu.tr 1655
  Doç.Dr. Nida Bayındır nidabayindir@ogu.edu.tr 1627
  Dr.Öğr.Üy. Ahmet  Oğuz Akçay oguzakcay42@gmail.com 1644
  Dr.Öğr.Üy. Hilmi Demiral hilmidemiral@ogu.edu.tr 1627
  Araş.Gör.Dr. Sümeyra Doğan Coşkun sumeyradogan@gmail.com 1643
  Araş.Gör. Z.Melis Demir mdemir@ogu.edu.tr 1656
Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Esra Dereli esdereli@hotmail.com 1645
  Doç.Dr. Döndü Neslihan Bay bayneslihan@gmail.com 1622
  Dr.Öğr.Üy. Banu Dikmen Ada bdada@ogu.edu.tr 1609
  Dr.Öğr.Üy. Zeynep Kılıç zeynepk@ogu.edu.tr 1646
       

TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkanı Prof.Dr. Eyüp Artvinli eartvinli@ogu.edu.tr 1642
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Abdülkerim Şen abdulkerim.sen@ogu.edu.tr 1633
Sosyal Bilgileri Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Eyüp Artvinli eartvinli@ogu.edu.tr 1642
  Doç.Dr. İsmail Acun iacun@ogu.edu.tr 1644
  Doç.Dr. Gökhan Kılıçoğlu gkilicoglu@outlook.com 1640
 

Dr.Öğr.Üy. Abdulkerim Şen

abdulkerim.sen@ogu.edu.tr 1633
Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üy. Burak Tüfekçioğlu  brk.tufekcioglu@gmail.com 1646
  Araş.Gör.Dr. Aliye Nur Ercan Güven anercan@ogu.edu.tr 1657
  Araş.Gör. Rabia Gürbüz Us prgurbuz@gmail.com 1657
       

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

  Unvanı-Adı-Soyadı e-posta Dahili
Bölüm Başkan Vekili Dr.Öğr.Üy. Işıl Öteyaka isil.oteyaka@gmail.com 1637
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. İlknur Yüksel yukseli@ogu.edu.tr 1653
Bölüm Başkan Yardımcısı Dr.Öğr.Üy. Ümit Özkanal ozkanal@gmail.com 1647
İngiliz Dili ve Eğitimi Anabilim Dalı
   
Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üy. Işıl Öteyaka isil.oteyaka@gmail.com 1637
  Dr.Öğr.Üy. İlknur Yüksel yukseli@ogu.edu.tr 1653
  Dr.Öğr.Üy. Ümit Özkanal ozkanal@gmail.com 1647
  Dr.Öğr.Üy. Işıl Yalçın isil.yalcin@ogu.edu.tr 1623
  Araş.Gör. Banu Çiçek Başaran bcbasaran@ogu.edu.tr  1656
  Araş.Gör. Emine Eren Gezen egezen@ogu.edu.tr  1673
  Öğr.Gör. Muhammed Özgür Yaşar muhammedozgury@gmail.com 1675
 

Öğr.Gör. Ebru Arman

armanebru@yahoo.com 1633
Santral: 0 222 239 37 50