![Öne çıkan görsel](/Storage/EgitimFakultesi/Uploads/bb0d3c61b5b6ea7addb96b781ce6cc8b.jpeg)
Fakültemiz Önceki Dekanı ve Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özden TEZEL'in emekli olması sebebiyle; Rektör Yardımcımız, Dekan Yardımcılarımız, Öğretim Üyelerimiz ve İdari Personelimizin katılımıyla bir veda yemeği gerçekleştirilmiştir. Fakültemize sağladığı katkılar ve başarılı çalışmalar sebebiyle; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hakan DEMİRAL tarafından kendisine plaket takdim edilmiştir.