![Öne çıkan görsel](/Storage/EgitimFakultesi/Uploads/976abae20ae3a27339a950cdd18ccbe8.jpeg)
Fakültemiz Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eyüp ARTVİNLİ, El-Farabi Kazak Milli Üniversitesi (KazNU), Almata/Kazakistan’da 300’den fazla akademik personelin görev yaptığı Coğrafya Fakültesi’nin davetli misafir öğretim üyesi olarak doktora öğrencilerine 20 Ekim-20 Kasım 2021 tarihleri arasında “Coğrafya Eğitiminde Araştırma Yöntemleri” isimli dersi vermek üzere görevlendirilmiş ve görevini başarıyla tamamlamıştır.
Değerli hocamızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz