TR | EN
Öğrenim Ücreti ve Ödeme
  • Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programının öğrenim ücreti toplam 5010 TL olup; öğrenim ücretinin ilk taksidi 2505 TL kesin kayıt esnasında, ikinci taksidi 2505 TL Bahar Dönemi kayıt yenileme esnasında ödenecektir.

1. Taksit

2505 TL

Güz Dönemi Kesin kayıtta ödenecektir.

2. Taksit

2505 TL

Bahar Dönemi Kesin kayıtta ödenecektir.

 

  • Öğrenim ücreti Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Döner Sermaye Birimi hesabına yatırılacaktır. Bu ücretin Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programının ücreti olduğu belirtilerek, dekontun açıklama kısmına adayın ADI SOYADI ve T.C. KİMLİK NUMARASI mutlaka yazdırılacaktır. Adaylar bu dekontu, kesin kayıt sürecinde Pedagojik Formasyon birimine elden teslim edecektir.

 

Bahar Dönemi ücretlerinin 31 Ocak 2023 mesai bitimine kadar aşağıdaki hesap numarasına yatırılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar Bahar dönemi ücreti ödemeyen kursiyerlerin kaydı silinecektir.

 

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası ve bilgileri:

Hesap Adı:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Eğitim Fakültesi

Hesap No:

T. C. Ziraat Bankası Eskişehir Şubesi TR520001000117400130766053

Açıklama: Adı Soyadı, T.C. Kimlik Numarası ve Pedagojik Formasyon Eğitimi

ÖNEMLİ: Başkasına ait bir hesaptan para yatırılması durumunda açıklama kısmına eğitim alacak adayın ADI SOYADI ve T.C. KİMLİK NUMARASI mutlaka yazılmalıdır.

 

Kesin kayıt işlemini yapan adaylara herhangi bir şekilde (ders muafiyeti, kayıt sildirme, programa ara verme vb.) para iadesi yapılmayacaktır.